Razítko jako vaše vizitka i podpis společnosti

Redakce doporučuje

Efektivní obalová řešení šetří čas, peníze i životní prostředí

Kvalitní balení je jedním ze základních předpokladů hladkého fungování...

7 nejčastějších chyb při výběru venkovní vířivky

Pořízení venkovní vířivky bývá splněným snem. Aby však přinášela...

Akustická izolace pomůže od nadměrného hluku a nepříjemných zvuků i vám

Jestliže nás doma nebo v zaměstnání ruší často se opakující...

Jak opravit fasádu poškozenou ptáky?

Většina lidí výšky vyloženě nevyhledává, mnoho se jich dokonce...

Přejete si pro svou firmu vytvořit originální razítko na počkání, anebo vizitku vaší společnosti? Obraťte se s objednávkou na ,,Razítka na počkání“ a nechejte se překvapit perfektní prací našich mistrů. Razítka na počkání vyrábíme již od roku 1991 a jsme autorizovanými prodejci razítek firmy COLOP a razítek firmy TRODAT, vyrábějících se výhradně v ČR. Razítkové štočky vytváříme pomocí nejmodernější technologie, jako jsou laserová zařízení, zaručující vysokou přesnost a reprodukci i těch nejmenších detailů. Uděláme vám razítka Frýdek Místek, vizitky Frýdek Místek, razítka Ostrava a vizitky Ostrava. Ale našimi zákazníky jsou i jiné velké, či malé firmy, nebo nadnárodní společnosti, nacházející se nejen v regionu severní Moravy a Slezska.

Vaše logo jako nejlepší reklama

Mimo razítek na počkání a originálních vizitek vaší společnosti jsme schopni vytvořit i perfektní kovové propisky s vašim logem, anebo medaile, visačky na víno, či textil a přívěsky za dřeva a akrylu. Každé razítko na počkání od nás je svým způsobem originál. Na vás, našich klientech, je pouze zadání jednotlivého úkonu a my už se postaráme o ten nejlepší finální výsledek. Nejenvýroba razítka Ostrava a razítka Frýdek je naší každodenní rutinou, ale i výroba razítek firem, nacházejících se v jiných koutech ČR. Vynikáme precizně provedenou prací, akčními cenami pro stálé klienty, ale také školeným personálem, připraveným vám podat kdykoliv pomocnou ruku.

Moderní a rychlé provedení

Na naší adrese se vyrábí razítka na počkání již bezmála 30 let, proto má náš zákazník a zadavatel objednávky jistotu, že výrobě razítek a vizitek opravdu rozumíme. Navíc používáme samozřejmě pouze tu nejmodernější technologii, jakou je laserové zařízení, zaručující kvalitní a přesnou práci. Můžeme se pyšnit i tím, že jsme prodali již více, než 1 000 000 ks nejen razítek Frýdek Místek a razítek Ostrava, ale i jiným menším a větším firmám po celé ČR. V roce 2015 jsme začali spolupracovat s druhým největším výrobcem samonamáčecích razítek na počkání – firmou COLOP. Díky tomu dnes zásobujeme výrobce razítek nejen z Ostravy a Frýdku Místku, ale i z širokého okolí.

euro